Kurs windsurfingu

Kurs windsurfingu
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Kurs windsurfingu (8)Sporty wodne cieszą się rosnącą popularnością. Windsurfing jest jednym z nich. Sport ten ma korzenie w Kalifornii, a największym boom przypada na lata osiemdziesiąte, gdy windsurfing stał się sportem olimpijskim w 1984 r.
Wiele firm oferuje kurs windsurfingu. Można wybrać kurs indywidualny (dostosowany do własnych potrzeb i czasu), kurs grupowy, kurs dla dzieci,  Windsurfing stał się też aktywną formą wypoczynku i dużo osób decyduje się na obozy windsurfingowe. Zdarza się, że również firmy, jako element integracji zespoły, wybierają wyjazdy szkoleniowe dla swoich pracowników. Kurs windsurfingu nie należy do tanich. Cena indywidualnej lekcji z instruktorem dla jednej, początkującej osoby waha się w granicach 60-80zł/h. Istnieje wiele odmian windsurfingu, np. freeride (pływanie na desce), freestyle (tzw. wariacje na desce), formuła (regaty wyścigowe), slalom (ściganie się na trasie o kształcie ósemki), super x (ten rodzaj nie jest już praktykowany), speed (na małych deskach i dużych żaglach), wave (ujeżdżanie fal).

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy osobisty terning personalny jest warty swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Polecamy:

  • Trening osobisty

    Trener personalny W XXI wieku bardzo duży nacisk w społeczeństwie kładziony jest na sport. Ludzie pragną wyglądać zdrowo i zgrabnie, a nawet zwykła, chuda sylwetka przestaje być ideałem piękna, dlatego dużo osób decyduje się by jednak coś z tym zrobić. W niemal każdej miejscowości można znaleźć studio rekreacji, fitness, siłownię, czy inne studia oferujące pracę…

    Read more